Kako navodi The Sun, Brooklyn Beckham navodno nije bio zadovoljan što su ga njegovi roditelji, David i Victoria Beckham, uključili u objave na Instagramu, iako je ranije tražio da ga ne označavaju na društvenim mrežama dok traje porodični sukob.
“On je bijesan zbog toga. Tražio je od njih da ga ostave na miru, a oni ga i dalje objavljuju”, rekao je izvor za ovaj britanski list.
Isti izvor tvrdi da takve objave samo dodatno produbljuju problem.
“To samo sve ponovo otvara. Volio bi da to ostave i da ostave njega na miru”, dodao je.
Victoria Beckham je povodom Dana očeva podijelila stariju fotografiju na kojoj je David sa njihovo četvero djece, Brooklynom, Romeom, Cruzom i Harper, uz poruku u kojoj ga je opisala kao najboljeg oca.
S druge strane, David Beckham je objavio crno-bijelu fotografiju djece iz ranijih godina, kao i pojedinačne fotografije sa svakim od njih. U svojoj poruci istakao je da mu je očinstvo najvažnija životna uloga te zahvalio supruzi Victoriji na porodici koju su zajedno izgradili.
Američki mediji ranije su pisali da nesuglasice između Brooklyna i njegovih roditelja traju još od januara, kada je na Instagramu javno optužio porodicu da pokušava ugroziti njegov odnos sa suprugom Nicolom Peltz. Od tada, prema tim navodima, odnosi su postali još zategnutiji.
Prošle sedmice Brooklyn i Nicola Peltz također su tvrdili da su fotografije na kojima Harper navodno pokušava uspostaviti kontakt s njim ispred njegove kuće u Los Angelesu bile unaprijed organizirane za medije.
Njihov predstavnik izjavio je da prisustvo fotografa na mjestu događaja ukazuje na to da je cijela situacija bila planirana, dok je drugi izvor naveo da je razvoj događaja teško pogodio sve članove porodice, a posebno Victoriju Beckham.
(Vijesti.ba)

