Nakon velike pobjede fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine nad Katarom rezultatom 3:1, slavlje se sa tribina stadiona preselilo na ulice Seattlea.
Hiljade navijača u dresovima i sa zastavama Bosne i Hercegovine preplavile su centar grada, gdje se do kasno u noć pjevaju navijačke pjesme i slave novi uspjeh Zmajeva.
Prema procjenama, u Seattleu se nalazi oko 40.000 navijača Bosne i Hercegovine, koji su nakon posljednjeg sudijskog zvižduka priredili nezaboravnu atmosferu.
Pjesma, baklje, zastave, svalje na ulicama američkog grada, koji je večeras obojen u plavo i žuto.
Reporteri Vijesti.ba nalaze se među navijačima i zabilježili su dio sjajne atmosfere nakon velike pobjede naših reprezentativaca.
Pogledajte i šta su nam rekli navijači Bosne i Hercegovine i kako izgleda slavlje na ulicama Seattlea.
(Vijesti.ba)

